J | V | E | D | SG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | 0 | 1 | 3 | 4-9 | Histórico > | |
6 | 1 | 2 | 3 | 4-8 | Histórico > | |
14 | 8 | 1 | 5 | 20-14 | Histórico > | |
14 | 8 | 3 | 3 | 27-11 | Histórico > | |
36 | 19 | 10 | 7 | 53-34 | Histórico > | |
11 | 3 | 1 | 7 | 11-19 | Histórico > | |
31 | 10 | 12 | 9 | 35-30 | Histórico > | |
1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | Histórico > | |
1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | Histórico > | |
3 | 2 | 1 | 0 | 5-1 | Histórico > | |
121 | 51 | 31 | 39 | 160-129 |
D | 2024-05-11 | 14:00 | (F) | FC Zimbru | 2-0 | 2F | |||
V | 2024-05-04 | 12:00 | (C) | FC Milsami Orhei | 2-1 | 2F | |||
D | 2024-04-28 | 12:00 | (F) | FC Petrocub | 2-1 | 2F | |||
D | 2024-04-24 | 13:00 | (F) | FC Zimbru | 1-0 | SF | |||
V | 2024-04-21 | 09:00 | (C) | CSCA Buiucani | 3-0 | 2F | |||
V | 2024-04-13 | 12:00 | (C) | FC Balti | 2-0 | 2F | |||
E | 2024-03-31 | 12:00 | (F) | FC Milsami Orhei | 0-0 | 2F | |||
E | 2024-03-16 | 11:00 | (C) | FC Petrocub | 1-1 | 2F | |||
E | 2024-03-09 | 09:00 | (C) | CSCA Buiucani | 1-1 | 2F | |||
D | 2023-12-14 | 14:45 | (F) | Roma | 3-0 | Grp.G | |||
D | 2023-12-03 | 08:00 | (F) | FC Balti | 3-1 | 1F | |||
D | 2023-11-30 | 17:00 | (C) | Slavia Praha | 2-3 | Grp.G | |||
V | 2023-11-25 | 09:00 | (C) | FC Zimbru | 2-0 | 1F | |||
V | 2023-11-12 | 08:00 | (F) | FC Floresti | 0-4 | 1F | |||
D | 2023-11-09 | 14:45 | (F) | Servette | 2-1 | Grp.G | |||
V | 2023-11-05 | 12:00 | (C) | FC Milsami Orhei | 2-1 | 1F | |||
V | 2023-10-29 | 09:00 | (F) | CSCA Buiucani | 0-4 | 1F | |||
E | 2023-10-26 | 16:00 | (C) | Servette | 1-1 | Grp.G | |||
V | 2023-10-21 | 09:00 | (C) | Sparta Selemet | 4-0 | 1F | |||
V | 2023-05-20 | 10:00 | (F) | Olimpija Ljubljana | 0-2 | R36 | |||
V | 2023-05-13 | 15:15 | (C) | FC Koper | 2-0 | R35 | |||
V | 2023-05-03 | 15:15 | (F) | ND Gorica | 1-2 | R34 | |||
V | 2023-04-29 | 15:15 | (C) | Maribor | 3-1 | R33 | |||
V | 2023-04-23 | 12:30 | (F) | NK Bravo | 0-3 | R32 | |||
E | 2023-04-15 | 15:15 | (C) | NK Tabor Sezana | 0-0 | R31 | |||
V | 2023-04-10 | 12:30 | (F) | NS Mura | 0-2 | R30 | |||
E | 2023-04-06 | 15:15 | (F) | Olimpija Ljubljana | 0-0(6-5 Pen.) | QF | |||
E | 2023-04-01 | 10:00 | (C) | NK Radomlje | 1-1 | R29 | |||
V | 2023-03-18 | 13:30 | (C) | Domzale | 1-0 | R28 | |||
D | 2023-03-15 | 13:30 | (C) | Olimpija Ljubljana | 0-1 | R27 | |||
V | 2023-03-11 | 16:15 | (F) | FC Koper | 0-1 | R26 | |||
V | 2023-03-07 | 12:00 | (C) | SD Videm | 3-0 | 1/8 | |||
D | 2023-03-04 | 11:00 | (C) | ND Gorica | 0-1 | R25 | |||
D | 2023-02-26 | 11:00 | (F) | Maribor | 2-0 | R24 | |||
V | 2023-02-22 | 11:00 | (C) | NK Bravo | 2-1 | R23 | |||
E | 2023-02-18 | 09:00 | (F) | NK Tabor Sezana | 2-2 | R22 | |||
V | 2023-02-11 | 13:30 | (C) | NS Mura | 2-1 | R21 | |||
V | 2022-12-11 | 13:30 | (F) | NK Radomlje | 0-3 | R20 | |||
D | 2022-12-07 | 13:30 | (F) | Domzale | 2-1 | R19 | |||
E | 2022-12-01 | 14:00 | (F) | Olimpija Ljubljana | 0-0 | R18 | |||
12 |