J | V | E | D | SG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1F | 38 | 13 | 11 | 14 | 42-43 | 112 | 3 | 4 | E1 | VEVDE | detalhes | |
38 | 13 | 11 | 14 | 42-43 | 112 | 3 | 4 | - | - |
E | 2023-05-27 | 14:30 | (C) | Osasuna B | 2-2 | Grp.2 | |||
D | 2023-05-20 | 14:30 | (F) | UE Cornellà | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-05-14 | 07:00 | (C) | La Nucía | 2-0 | Grp.2 | |||
E | 2023-05-07 | 07:00 | (F) | CF Intercity | 1-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-04-30 | 07:00 | (C) | Atlético Baleares | 3-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-04-23 | 11:00 | (F) | SD Logroñés | 0-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-04-16 | 13:00 | (C) | Castellón | 3-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-04-08 | 14:15 | (C) | Nàstic | 0-1 | Grp.2 | |||
E | 2023-04-02 | 11:00 | (F) | Real Sociedad B | 1-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-03-25 | 15:00 | (C) | Barcelona B | 1-2 | Grp.2 | |||
E | 2023-03-22 | 15:00 | (C) | UD Logroñés | SUSP | Grp.2 | |||
E | 2023-03-18 | 13:00 | (F) | Athletic Bilbao B | 2-2 | Grp.2 | |||
E | 2023-03-12 | 15:00 | (C) | Real Murcia | 0-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-03-05 | 08:00 | (F) | Real Unión | 0-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-02-19 | 14:00 | (F) | Eldense | 1-0 | Grp.2 | |||
D | 2023-02-11 | 13:00 | (C) | Numancia | 0-1 | Grp.2 | |||
E | 2023-02-05 | 08:00 | (F) | SD Amorebieta | 2-2 | Grp.2 | |||
E | 2023-01-29 | 13:00 | (F) | Calahorra | 1-1 | Grp.2 | |||
E | 2023-01-22 | 12:30 | (C) | Alcoyano | 0-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-01-15 | 08:00 | (F) | Atlético Baleares | 0-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-01-08 | 14:00 | (C) | Athletic Bilbao B | 1-0 | Grp.2 | |||
D | 2022-12-18 | 08:00 | (F) | Osasuna B | 2-0 | Grp.2 | |||
D | 2022-12-11 | 13:00 | (F) | Real Murcia | 3-1 | Grp.2 | |||
D | 2022-12-08 | 14:45 | (C) | Real Unión | 0-1 | Grp.2 | |||
V | 2022-12-04 | 14:00 | (F) | Nàstic | 0-1 | Grp.2 | |||
E | 2022-11-26 | 12:00 | (C) | SD Logroñés | 0-0 | Grp.2 | |||
E | 2022-11-20 | 08:00 | (F) | Numancia | 3-3 | Grp.2 | |||
D | 2022-11-05 | 15:00 | (C) | Real Sociedad B | 1-2 | Grp.2 | |||
D | 2022-10-30 | 08:00 | (F) | La Nucía | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2022-10-22 | 14:00 | (C) | CF Intercity | 2-1 | Grp.2 | |||
V | 2022-10-15 | 13:00 | (F) | Barcelona B | 1-4 | Grp.2 | |||
D | 2022-10-09 | 11:00 | (C) | Eldense | 1-3 | Grp.2 | |||
D | 2022-10-01 | 13:00 | (F) | UD Logroñés | 3-0 | Grp.2 | |||
V | 2022-09-25 | 07:00 | (C) | Calahorra | 1-0 | Grp.2 | |||
D | 2022-09-18 | 14:30 | (F) | Alcoyano | 2-1 | Grp.2 | |||
V | 2022-09-11 | 12:00 | (C) | UE Cornellà | 1-0 | Grp.2 | |||
D | 2022-09-04 | 14:30 | (F) | Castellón | 3-1 | Grp.2 | |||
E | 2022-08-27 | 16:30 | (C) | SD Amorebieta | 1-1 | Grp.2 |